LiveScore.com Soccer your no.1 LiveScore service since 1998

LiveScore.com Soccer

your no.1 LiveScore service since 1998

for compact version visit LiveScores.com

April 22
12:30
Arsenal
West Ham United
12:30
Stoke City
Burnley
15:30
Manchester City
Swansea City
April 22
14:00
Chelsea
Southampton
April 22
live 6'
Cagliari
Bologna
13:00
Atalanta
Torino
13:00
ChievoVerona
Inter
13:00
Lazio
Sampdoria
13:00
Udinese
Crotone
18:45
Juventus
SSC Napoli
April 22
13:00
Perugia
? - ?
Ternana
15:30
Pescara
? - ?
Spezia
April 22
live 35'
Girona
Espanyol
14:15
Malaga
Real Sociedad
16:30
Las Palmas
Alaves
18:45
Atletico Madrid
Real Betis
April 22
live 37'
Alcorcon
Osasuna
14:00
Barcelona B
? - ?
Rayo Vallecano
16:00
Cadiz
? - ?
Sporting Gijon
16:00
Lugo
? - ?
Lorca FC
18:00
Granada
? - ?
Leonesa
live 51'
Valladolid B
Pontevedra
live 36'
Navalcarnero
AD Union Adarve
live 34'
Rayo Majadahonda
0 - 0
Toledo
live 37'
CD Lealtad
0 - 0
Izarra
live 35'
Ebro
Deportivo Aragon
live 33'
Hercules
0 - 0
Lleida Esportiu
live 35'
Llagostera
0 - 0
Atletico Baleares
live 35'
Mallorca
UE Olot
live 33'
SD Formentera
Sabadell
live 36'
Valencia B
Elche
live 36'
Linense
Las Palmas B
April 22
13:30
Augsburg
Mainz 05
16:00
FC Cologne
Schalke 04
April 22
11:30
Erzgebirge Aue
? - ?
Duisburg
11:30
Fortuna Duesseldorf
? - ?
Ingolstadt
11:30
Kaiserslautern
? - ?
Dynamo Dresden
April 22
12:00
Aalen
? - ?
Osnabrueck
12:00
Preussen Muenster
? - ?
Hallescher FC
April 22
13:00
Nice
Montpellier
15:00
Saint-Etienne
Troyes
19:00
Bordeaux
Paris Saint Germain
April 22
16:00
AZ Alkmaar
Feyenoord
16:00
Club Brugge
? - ?
Standard Liege
18:30
Sporting Charleroi
? - ?
Gent
18:00
Oostende
? - ?
KFCO Beerschot-Wilrijk
14:00
Tubize
? - ?
Roeselare
April 22
15:00
Chaves
? - ?
Portimonense
15:00
Tondela
? - ?
Aves
17:00
Moreirense
? - ?
Rio Ave
19:15
Sporting CP
? - ?
Boavista
April 22
live 22'
Gil Vicente
0 - 0
Nacional
15:00
Braga B
? - ?
Academico Viseu
15:00
Cova da Piedade
? - ?
Varzim
15:00
Leixoes
? - ?
Arouca
15:00
Penafiel
? - ?
Oliveirense
15:00
Santa Clara
? - ?
Famalicao
April 22
11:30
Rangers
? - ?
Hearts
April 22
15:10
Alloa Athletic
? - ?
Ayr United
14:00
AaB
FC Midtjylland
18:00
FC Nordsjaelland
Broendby IF
live 36'
FC Helsingoer
Silkeborg
12:00
OB
Lyngby
16:00
Randers FC
SoenderjyskE
11:00
Avarta
? - ?
Hvidovre
12:00
Ringkoebing
? - ?
Marienlyst
13:00
AB
? - ?
VSK Aarhus
April 22
16:00
FK Haugesund
? - ?
Stroemsgodset
16:00
Kristiansund BK
? - ?
Bodoe/Glimt
16:00
Lillestroem
? - ?
Ranheim
16:00
Rosenborg
? - ?
Start
16:00
Tromsoe
? - ?
Sandefjord
18:00
Vaalerenga
? - ?
Molde
April 22
13:00
Stroemmen
? - ?
Levanger
16:00
Aalesund
? - ?
Tromsdalen
16:00
Floroe
? - ?
Notodden
16:00
Jerv
? - ?
Mjoendalen
16:00
Nest Sotra
? - ?
Ull/Kisa
16:00
Sogndal
? - ?
Kongsvinger
16:00
Viking
? - ?
Aasane
April 22
13:00
Dalkurd FF
? - ?
GIF Sundsvall
13:00
Haecken
? - ?
Hammarby
15:30
AIK
? - ?
IFK Gothenburg
15:30
Trelleborgs FF
? - ?
Kalmar FF
April 22
13:00
Joenkoepings Soedra
? - ?
Oesters IF
15:30
Falkenbergs FF
? - ?
IK Frej Taeby
15:30
Norrby
? - ?
Gefle
April 22
13:00
IFK Mariehamn
? - ?
VPS
13:00
RoPS
? - ?
PS Kemi
April 22
12:30
Salzburg
? - ?
Altach
14:30
Rapid Wien
? - ?
Admira Moedling
14:00
Luzern
? - ?
FC Zuerich
14:00
Sion
? - ?
Basel
14:00
Young Boys
? - ?
Lausanne
14:00
Chiasso
? - ?
Aarau
14:00
Schaffhausen
? - ?
FC Rapperswil-Jona
14:00
Winterthur
? - ?
Wil
14:00
Wohlen
? - ?
FC Vaduz
April 22
16:00
AEK Athens
? - ?
Levadiakos
16:00
AOK Kerkyra
? - ?
Asteras Tripolis
16:00
Apollon Smirnis
? - ?
Olympiacos
16:00
Atromitos
? - ?
Platanias
16:00
PAOK Thessaloniki FC
? - ?
Xanthi
16:00
PAS Giannina
? - ?
AE Larissa
16:00
Panetolikos
? - ?
Lamia
16:00
Panionios
? - ?
Panathinaikos
April 22
14:00
Aiginiakos FC
? - ?
AE Sparti
14:00
Anagennisi Karditsas
? - ?
Panserraikos FC
14:00
Apollon Larissa
? - ?
Panachaiki
14:00
Apollon Pontou
? - ?
Aris Thessaloniki FC
14:00
Ergotelis
? - ?
AE Karaiskakis
14:00
Panegialios
? - ?
Doxa Dramas
AAW
Kallithea
3 - 0
Acharnaikos FC
AAW
Trikala
3 - 0
Veria FC
April 22
13:00
Akhisarspor
? - ?
Goztepe
13:00
Konyaspor
? - ?
Kasimpasa
16:00
Besiktas
Yeni Malatyaspor
April 22
live 36'
Samsunspor
Denizlispor
12:30
Adana Demirspor
? - ?
Erzurum BB
12:30
Ankaragucu
? - ?
Gazisehir Gaziantep FK
15:00
Balikesirspor
? - ?
Umraniyespor
15:00
Rizespor
? - ?
Giresunspor
April 22
live 34'
Dublin Bus
Firhouse Clover
10:20 Limited coverage
Kilnamanagh
? - ?
Skerries Town
13:00
CIE Ranch
? - ?
Letterkenny Rovers
13:00
North End United
? - ?
Cherry Orchard
April 22
14:00
Bangor City
? - ?
Cefn Druids AFC
16:00
AEK Larnaca
? - ?
APOEL Nicosia
16:00
Apollon Limassol
? - ?
Anorthosis
14:00
AS Jeunesse Esch
? - ?
Racing FC Union Luxembourg
14:00
F91 Dudelange
? - ?
Una Strassen
14:00
FC Differdange 03
? - ?
Union Titus Petange
14:00
FC Rodange 91
? - ?
FC Victoria Rosport
14:00
RM Hamm Benfica
? - ?
FC Progres Niedercorn
14:00
US Mondorf les Bains
? - ?
CS Fola Esch
14:00
Union Esch FC
? - ?
US Hostert
14:00
Karvina
? - ?
Teplice
16:00
Slovan Liberec
? - ?
Slavia Prague
FT
Zizkov
Pardubice
15:00
FC Vlasim
? - ?
Opava
15:00
FK Varnsdorf
? - ?
Usti nad Labem
15:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
? - ?
Sokolov
live 78'
Bohemians 1905 U21
Vysocina Jihlava U21
11:00 Limited coverage
Jablonec U21
? - ?
Zbrojovka Brno U21
13:20
Zilina
? - ?
DAC 1904 Dunajska Streda
15:00
Trencin
? - ?
Slovan Bratislava
April 22
FT
SKA-Khabarovsk
Dinamo Moscow
11:00
Arsenal Tula
Zenit St. Petersburg
13:30
CSKA Moscow
? - ?
FC Krasnodar
13:30
Tosno
? - ?
Amkar
16:00
Lokomotiv Moscow
? - ?
FC Ufa
April 22
live 9'
FC Tambov
Shinnik Yaroslavl
14:00
Kuban Krasnodar
? - ?
Avangard Kursk
13:00
Strogino
? - ?
Energomash Belgorod
11:00
Zorya
? - ?
Mariupol
14:00
Veres Rivne
? - ?
Dynamo Kyiv
11:00
Olimpik Donetsk
? - ?
Karpaty
16:00
Wisla Krakow
? - ?
Legia Warszawa
13:30
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Arka Gdynia
April 22
13:30
Wigry Suwalki
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
April 22
13:00
Garbarnia
? - ?
Blekitni Stargard
14:00
Rozwoj Katowice
? - ?
MKS Kluczbork
April 22
15:00
Hajduk Split
? - ?
Dinamo Zagreb
17:30
NK Lokomotiva
? - ?
NK Istra 1961
16:00
Vojvodina
? - ?
FK Spartak Subotica
17:00
Partizan Beograd
? - ?
Cukaricki
15:00
Backa Backa Palanka
? - ?
Macva Sabac
15:00
Borac Cacak
? - ?
Mladost Lucani
April 22
11:00
ND Triglav
? - ?
Ankaran Hrvatini
14:50
NK Celje
? - ?
Olimpija Ljubljana
17:00
Domzale
? - ?
Rudar Velenje
17:45
CSMS Iasi
? - ?
CFR Cluj
15:00
Juventus Bucuresti
? - ?
Gaz Metan Medias
14:30
Pirin Blagoevgrad
? - ?
Vitosha Bistritsa
17:00
Dunav Ruse
? - ?
Etar
April 22
11:00
FC Torpedo Minsk
? - ?
Neman Grodno
14:00
Isloch
? - ?
FK Gorodeya
16:00
Dinamo Brest
? - ?
Smolevichy
April 22
live 33'
Valmieras FK
0 - 0
RFS
12:00
FK Spartaks
? - ?
Ventspils
April 22
live 34'
Zalgiris Vilnius
Stumbras Kaunas
April 22
12:00
Paide Linnameeskond
? - ?
FCI Levadia
13:00
CS Petrocub
? - ?
FC Zaria
13:00
FC Milsami Orhei
? - ?
FC Sfintul Gheorghe
15:00
FC Sheriff
? - ?
Dinamo-Auto
15:00
Zimbru
? - ?
Speranta
15:00
FK Sarajevo
? - ?
Siroki Brijeg
15:00
Sloboda Tuzla
? - ?
GOSK Gabela
13:00
Rabotnicki
? - ?
Pelister
14:00
FK Sileks
? - ?
Renova
14:00
FK Skopje
? - ?
FC Academy Pandev
14:00
KF Shkendija
? - ?
Shkupi
14:00
Pobeda
? - ?
FK Vardar Skopje
17:30
Maccabi Netanya
? - ?
Hapoel Beer Sheva
April 22
FT
V-Varen Nagasaki
Kashiwa Reysol
April 22
FT
Matsumoto Yamaga
Montedio Yamagata
FT
Tokushima Vortis
Kamatamare Sanuki
FT
Yokohama FC
Tochigi SC
FT
Zweigen Kanazawa
Oita Trinita
FT
Machida Zelvia
Renofa Yamaguchi
live 47'
Geylang International FC
Home United FC
live 48'
Hougang United FC
Balestier Khalsa FC
April 22
FT
Dalian Yifang
Tianjin Quanjian
live 35'
Jiangsu Suning FC
Shanghai Shenhua
11:35
Beijing Guoan
Guangzhou Evergrande
12:00
Shanghai SIPG FC
Tianjin Teda
FT
Jeju United
Jeonbuk FC
FT
Gyeongnam FC
Ulsan Hyundai
FT
Incheon United
Suwon Bluewings
FT
Ansan Greeners
Bucheon FC 1995
FT
Seoul E-Land FC
Asan Mugunghwa
11:00
Chiangrai United
? - ?
Buriram United
11:00
Police Tero FC
? - ?
Sukhothai FC
12:00
Nakhon Ratchasima FC
? - ?
Pattaya United
12:00
Suphanburi FC
? - ?
Ratchaburi FC
April 22
live 36'
QNK Quang Nam
0 - 0
Khanh Hoa Nha Trang
11:00
CLB TP Ho Chi Minh
? - ?
Hai Phong
12:00
Ha Noi TT
? - ?
Saigon FC
13:00
Sabail
? - ?
FC Kapaz
15:00
FK Neftchi
? - ?
FK Qabala
15:00
Sumqayit
? - ?
Qarabag FK
April 22
12:00
Chikhura
? - ?
Samtredia
16:00
Saburtalo
? - ?
Torpedo Kutaisi
FT
Bali United Pusam
Barito Putera
11:30
Persebaya Surabaya
? - ?
Sriwijaya FC
April 23
08:30
Bhayangkara FC
? - ?
Persela Lamongan
April 22
13:30
Esteghlal
? - ?
Paykan
13:30
Esteghlal Khuzestan
? - ?
Sepahan
13:30
Padideh FC
? - ?
Meshki Pooshan
13:30
Pars Jonoubi Jam Bushehr
? - ?
Naft Tehran
13:30
Saipa
? - ?
Gostaresh Foolad FC
13:30
Sepidrood Rasht
? - ?
Foolad Khuzestan
13:30
Tractor Sazi Tabriz
? - ?
Sanat Naft Abadan
13:30
Zob Ahan
? - ?
Persepolis
live 78'
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Atyrau
live 77'
Tobol Kostanay
Akzhaiyk Uralsk
live 36'
Shakhter Karagandy
0 - 1
Aktobe
live 36'
Zhetysu Taldykorgan
Irtysh Pavlodar
11:00
Kairat Almaty
? - ?
Kaisar Kyzylorda
11:00
Ordabasy Shymkent
? - ?
FC Astana
FT
Melbourne Victory
Adelaide United
April 22
13:30
El Raja Marsa Matruh
? - ?
Ismaily SC
15:45
Petrojet
? - ?
Al Ahly
18:00
El Zamalek
? - ?
Alassiouty
April 22
15:00
Difaa El Jadida
? - ?
Raja Casablanca
15:00
RSB Berkane
? - ?
FAR Rabat
17:00
MAT Tetouan
? - ?
OCK Khouribga
19:00
FUS Rabat
? - ?
Hassania Agadir
13:00
Bidvest Wits
? - ?
Polokwane City
15:00
Akwa United
? - ?
Sunshine Stars
15:00
Ifeanyi Ubah United
? - ?
Enugu Rangers
15:00
Katsina United
? - ?
El Kanemi Warriors
15:00
Kwara United
? - ?
Go Round
15:00
Lobi Stars
? - ?
Kano Pillars
15:00
Nasarawa United
? - ?
Abia Warriors
15:00
Niger Tornadoes
? - ?
Yobe Desert Stars
15:00
Wikki Tourist
? - ?
Enyimba

LiveScore Table