LiveScore.com Soccer your no.1 LiveScore service since 1998

LiveScore.com Basketball : Next Week

your no.1 LiveScore service since 1998

Next Week Basketball Live Scores by LiveScore

March 4
00:00
Orlando Magic
(
)
 
Miami Heat
(
)
00:00
Philadelphia 76ers
(
)
 
New York Knicks
(
)
00:00
Washington Wizards
(
)
 
Toronto Raptors
(
)
01:00
Atlanta Hawks
(
)
 
Cleveland Cavaliers
(
)
01:00
Milwaukee Bucks
(
)
 
L. A. Clippers
(
)
01:30
Dallas Mavericks
(
)
 
Memphis Grizzlies
(
)
02:00
Phoenix Suns
(
)
 
Oklahoma City Thunder
(
)
02:00
Utah Jazz
(
)
 
Brooklyn Nets
(
)
02:30
New Orleans Pelicans
(
)
 
San Antonio Spurs
(
)
03:30
L. A. Lakers
(
)
 
Boston Celtics
(
)
23:00
Philadelphia 76ers
(
)
 
Detroit Pistons
(
)
Canc.
Avtodor
(
)
Limited coverage 
Krasny Oktyabr
(
)
March 4
16:00
Mornar Bar
(
)
 
Igokea
(
)
20:00
Cibona
(
)
 
Mega Leks
(
)
March 4
18:00
Iberostar Tenerife
(
)
 
Real Madrid
(
)
20:00
Basquet Club Andorra
(
)
 
Manresa
(
)
March 4
17:00
Araberri
(
)
 
Ourense
(
)
17:15
CB Prat
(
)
 
Baloncesto Oviedo
(
)
19:00
Peixefresco
(
)
 
Burgos
(
)
March 4
17:30
Paris-Levallois
(
)
 
ASVEL Lyon-Villeurbanne
(
)
19:00
Le Mans
(
)
 
Orleans Loiret Basket
(
)
19:00
Le Portel
(
)
 
Dijon
(
)
19:00
Nancy
(
)
 
Strasbourg
(
)
19:00
Pau-Orthez
(
)
 
Hyères-Toulon
(
)
March 4
19:00
Boulogne-sur-Mer
(
)
 
ASC Denain-Voltaire
(
)
March 4
17:00
Bayreuth
(
)
 
Science City Jena
(
)
17:00
Ratiopharm Ulm
(
)
 
SC RASTA Vechta
(
)
19:30
Riesen Ludwigsburg
(
)
 
Fraport Skyliners
(
)
19:30
Tigers Tuebingen
(
)
 
Telekom Baskets Bonn
(
)
March 4
15:00
ASP Promitheas
(
)
 
AEK
(
)
15:00
Doxa Lefkadas
(
)
 
Kolossos Rhodes
(
)
15:00
Koroivos Amaliadas
(
)
 
Apollon Patras
(
)
15:00
PAOK
(
)
 
Trikala BC
(
)
15:00
Rethymno
(
)
 
Kimis
(
)
March 4
15:00
Amyntas
(
)
Limited coverage 
EK Kavalas
(
)
15:00
Arkadikos
(
)
Limited coverage 
Aiolos Astakou
(
)
15:00
Doukas Basketball
(
)
Limited coverage 
AEL 1964
(
)
15:00
Ethnikos BC
(
)
Limited coverage 
Iraklis
(
)
15:00
GS Larissis Adamou
(
)
Limited coverage 
Machites BC
(
)
15:00
Holargos
(
)
Limited coverage 
Faros BC
(
)
15:00
Panionios
(
)
Limited coverage 
Iraklio OAA
(
)
15:00
Psychikou
(
)
Limited coverage 
AO Pangrati
(
)
19:30
Dolomiti Energia Trento
(
)
 
Juvecaserta
(
)
19:30
Sassari
(
)
 
Giorgio Tesi Group Pistoia
(
)
March 4
11:00
Besiktas
(
)
 
Karsiyaka
(
)
12:00
Kolejliler
(
)
 
Yesilgiresun BLD
(
)
13:00
Banvit
(
)
 
Balikesir
(
)
14:00
Gaziantep BB
(
)
 
Buyukcekmece
(
)
March 4
18:00
Borac
(
)
Limited coverage 
KK Dunav
(
)
18:00
Konstantin
(
)
Limited coverage 
KK Dynamic
(
)
18:00
Napredak
(
)
Limited coverage 
Metalac
(
)
18:00
OKK Beograd
(
)
Limited coverage 
Vrsac
(
)
18:00
Sloga
(
)
Limited coverage 
Beovuk
(
)
18:00
Smederevo 1953
(
)
Limited coverage 
Mladost
(
)
March 4
17:00
GKK Sibenik
(
)
Limited coverage 
KK Gorica
(
)
17:00
KK Hermes Analitica
(
)
Limited coverage 
Zadar
(
)
18:00
KK Split
(
)
Limited coverage 
Vrijednosnice Osijek
(
)
18:00
Zabok
(
)
Limited coverage 
KK Jolly
(
)
18:30
Alkar
(
)
Limited coverage 
KK Skrljevo
(
)
00:30
Argentino
(
)
Limited coverage 
Ferro Carril Oeste
(
)
00:30
Atletico Quilmes
(
)
Limited coverage 
Penarol
(
)
01:00
La Union
(
)
Limited coverage 
Gimnasia Indalo
(
)
01:00
Quimsa
(
)
Limited coverage 
Libertad
(
)
March 4
18:00
WBC Wels
(
)
Limited coverage 
BC Vienna
(
)
19:30
Leuven Bears
(
)
 
Kangoeroes Basket Willebroek
(
)
March 4
17:00
Franca
(
)
Limited coverage 
Bauru
(
)
16:00
Nymburk
(
)
Limited coverage 
Pardubice
(
)
17:00
BK Opava
(
)
Limited coverage 
BC Kolin
(
)
16:30
Ostrava
(
)
Limited coverage 
Svitavy
(
)
17:00
BK Lions Jindrichuv Hradec
(
)
Limited coverage 
Prostejov
(
)
18:00
MMCITE Brno
(
)
Limited coverage 
Usti nad Labem
(
)
16:00
Stevnsgade
(
)
Limited coverage 
Team FOG Naestved
(
)
March 4
15:00
Tallinna Kalev
(
)
 
TTU Korvpalliklubi
(
)
March 4
15:00
Kauhajoen Karhu
(
)
 
BC Nokia
(
)
March 4
19:30
Bristol Flyers
(
)
Limited coverage 
Sheffield Sharks
(
)
19:30
Leicester Riders
(
)
Limited coverage 
Cheshire Phoenix
(
)
March 4
18:30
BSW Weert
(
)
Limited coverage 
Aris Leeuwarden
(
)
19:00
BC Apollo Amsterdam
(
)
Limited coverage 
Landstede Basketball
(
)
19:00
Rotterdam Challengers
(
)
Limited coverage 
SPM Shoeters Den Bosch
(
)
March 4
16:30
Hapoel Holon
(
)
 
Bnei Herzliya
(
)
18:30
Hapoel Gilboa/Galil
(
)
 
Maccabi Tel Aviv
(
)
March 4
05:00
Aisin Seahorses
(
)
 
Hitachi Sun Rockers
(
)
05:00
Sendai 89ers
(
)
 
Toshiba Brave Thunders
(
)
March 4
15:00
BK Jekabpils
(
)
 
Valmiera
(
)
15:00
Jurmala/Fenikss
(
)
 
BK Ogre
(
)
15:00
Liepajas/Triobet
(
)
 
Latvijas Universitate
(
)
15:00
VEF Riga
(
)
 
Ventspils
(
)
March 4
14:00
Prienai
(
)
 
Pieno Zvaigzdes
(
)
15:00
Nevezis
(
)
 
Siauliai
(
)
March 4
15:00
Nidaros Jets
(
)
Limited coverage 
Kongsberg Miners
(
)
17:00
Gimle
(
)
Limited coverage 
Tromsoe Storm
(
)
March 4
16:30
Kutno
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)
17:00
AZS Koszalin
(
)
 
Start Lublin
(
)
17:00
Czarni Slupsk
(
)
 
Turow Zgorzelec
(
)
17:00
Miasto Szkla Krosno
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
17:00
Siarka Tarnobrzeg
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
17:00
Starogard Gdanski
(
)
 
Polski Cukier Torun
(
)
March 4
17:00
Handlova
(
)
 
Karlovka
(
)
17:00
Inter Bratislava
(
)
 
BK 04 Spisska Nova Ves
(
)
17:00
Kosice
(
)
 
BK Svit
(
)
17:00
Levicki Patrioti
(
)
 
Nitra
(
)
17:00
Prievidza
(
)
 
Komarno
(
)
18:00
Zlatorog Lasko
(
)
 
Rogaska
(
)
March 4
05:00
KCC Egis
(
)
 
LG Sakers
(
)
07:00
Anyang
(
)
 
Goyang
(
)
07:00
Dongbu Promy
(
)
 
Seoul Thunders
(
)
08:00
KEB Hana
(
)
Limited coverage 
S-Birds
(
)
NCAA - Men
March 4
00:00
Ball State Cardinals
(
)
 
Northern Illinois Huskies
(
)
00:00
Brown Bears
(
)
 
Columbia Lions
(
)
00:00
Buffalo Bulls
(
)
 
Bowling Green Falcons
(
)
00:00
Eastern Michigan Eagles
(
)
 
Toledo Rockets
(
)
00:00
Ohio Bobcats
(
)
 
Miami Redhawks
(
)
00:00
Pennsylvania Quakers
(
)
 
Dartmouth Big Green
(
)
00:00
West Virginia Mountaineers
(
)
 
Iowa State Cyclones
(
)
00:00
Western Michigan Broncos
(
)
 
Central Michigan Chippewas
(
)
00:00
Yale Bulldogs
(
)
 
Cornell Big Red
(
)
02:00
Kent State Golden Flashes
(
)
 
Akron Zips
(
)
17:00
Georgetown Hoyas
(
)
 
Villanova Wildcats
(
)
17:00
Ohio State Buckeyes
(
)
 
Indiana Hoosiers
(
)
17:00
Rutgers Scarlets Knights
(
)
 
Illinois Fighting Illili
(
)
17:00
St. John's Red Storm
(
)
 
Providence Friars
(
)
17:00
Texas A&M Aggies
(
)
 
Kentucky Wildcats
(
)
17:00
Virginia Cavaliers
(
)
 
Pittsburgh Panthers
(
)
18:00
Kansas State Wildcats
(
)
 
Texas Tech Red Raiders
(
)
18:00
Tennessee Volunteers
(
)
 
Alabama Crimson Tide
(
)
19:00
Arkansas Razorbacks
(
)
 
Georgia Bulldogs
(
)
19:00
Colorado Buffaloes
(
)
 
California Golden Bears
(
)
19:00
DePaul Blue Demons
(
)
 
Xavier Musketeers
(
)
19:00
Duquesne Dukes
(
)
 
St. Joseph's Hawks
(
)
19:00
La Salle Explorers
(
)
 
Fordham Rams
(
)
19:00
Louisiana Tech Bulldogs
(
)
 
Southern Miss. Golden Eagles
(
)
19:00
Louisville Cardinals
(
)
 
Notre Dame Fighting Irish
(
)
19:00
Vanderbilt Commodores
(
)
 
Florida Gators
(
)
19:00
Virginia Commonwealth Rams
(
)
 
George Mason Patriots
(
)
19:15
Georgia State Panthers
(
)
 
Georgia Southern Eagles
(
)
19:30
Butler Bulldogs
(
)
 
Seton Hall Pirates
(
)
19:30
Marquette Golden Eagles
(
)
 
Creighton Bluejays
(
)
19:30
Texas A&M-Corpus Christi Islanders
(
)
 
Incarnate Word Cardinals
(
)
20:00
Louisiana-Monroe Warhawks
(
)
 
Texas State-San Marcos Bobcats
(
)
20:00
Oklahoma Sooners
(
)
 
TCU Horned Frogs
(
)
20:00
Texas-El Paso Miners
(
)
 
Charlotte 49ers
(
)
20:30
Appalachian State Mountaineers
(
)
 
Coastal Carolina Chanticleers
(
)
20:30
Auburn Tigers
(
)
 
Missouri Tigers
(
)
21:00
Air Force Falcons
(
)
 
Boise State Broncos
(
)
21:00
Arizona State Sun Devils
(
)
 
Arizona Wildcats
(
)
21:00
Clemson Tigers
(
)
 
Boston College Eagles
(
)
21:00
Florida State Seminoles
(
)
 
Miami Hurricanes
(
)
21:00
McNeese State Cowboys
(
)
 
Lamar Cardinals
(
)
21:00
Nicholls State Colonels
(
)
 
New Orleans Privateers
(
)
21:00
North Dakota Fighting Sioux
(
)
 
Portland State Vikings
(
)
21:00
Northern Colorado Bears
(
)
 
Sacramento State Hornets
(
)
21:00
Northwestern State Demons
(
)
 
Central Arkansas Bears
(
)
21:00
Richmond Spiders
(
)
 
St. Louis Billikens
(
)
21:00
Southern Methodist Mustangs
(
)
 
Memphis Tigers
(
)
21:00
St. Bonaventure Bonnies
(
)
 
Massachusetts Minutemen
(
)
21:00
Syracuse Orange
(
)
 
Georgia Tech Yellow Jackets
(
)
21:00
Texas Longhorns
(
)
 
Baylor Bears
(
)
21:00
Texas-San Antonio Roadrunners
(
)
 
Old Dominion Monarchs
(
)
21:00
Utah Utes
(
)
 
Stanford Cardinal
(
)
21:00
Wyoming Cowboys
(
)
 
San Jose State Spartans
(
)
21:05
South Alabama Jaguars
(
)
 
Arkansas State Red Wolves
(
)
21:30
Virginia Tech Hokies
(
)
 
Wake Forest Demon Deacons
(
)
22:15
Troy Trojans
(
)
 
Arkansas-Little Rock Trojans
(
)
22:35
Chicago State Cougars
(
)
 
UMKC Kangaroos
(
)
23:00
Brown Bears
(
)
 
Cornell Big Red
(
)
23:00
Long Beach State 49ers
(
)
 
Hawaii Warriors
(
)
23:00
Middle Tennessee Blue Raiders
(
)
 
Florida Atlantic Owls
(
)
23:00
Mississippi State Bulldogs
(
)
 
LSU Tigers
(
)
23:00
Oklahoma State Cowboys
(
)
 
Kansas Jayhawks
(
)
23:00
Oregon State Beavers
(
)
 
Oregon Ducks
(
)
23:00
Prairie View A&M Panthers
(
)
 
Alcorn State Braves
(
)
23:00
Princeton Tigers
(
)
 
Dartmouth Big Green
(
)
23:00
Rhode Island Rams
(
)
 
Davidson Wildcats
(
)
23:00
Southern Utah Thunderbirds
(
)
 
Idaho Vandals
(
)
23:30
Jackson State Tigers
(
)
 
Alabama State Hornets
(
)
23:30
Northern Arizona Lumberjacks
(
)
 
Eastern Washington Eagles
(
)
23:30
Southern California Trojans
(
)
 
Washington Huskies
(
)

LiveScore Table