LiveScore.com Soccer your no.1 LiveScore service since 1998

LiveScore.com Hockey : Russia

your no.1 LiveScore service since 1998

Russia Hockey Live Scores by LiveScore

Russia - VHL
October 19
FT
Yermak Angarsk
1
(
0
1
0
)
 
Molot-Prikamye Perm
3
(
1
1
1
)
OT
Toros Neftekamsk
2
(
0
0
2
0
)
 
Lada Togliatti
3
(
0
2
0
1
)
FT
Neftyanik Almetyevsk
3
(
2
1
0
)
 
VVS Samara
1
(
0
0
1
)
FT
SKA-Neva
3
(
1
1
1
)
 
Torpedo
2
(
0
2
0
)
FT
Dynamo St. Petersburg
2
(
1
0
1
)
 
Saryarka Karaganda
1
(
1
0
0
)
October 20
FT
Gornyak Uchaly
2
(
1
1
0
)
 
Yuzhny Ural Orsk
4
(
1
2
1
)
OT
HC Sarov
4
(
0
1
3
0
)
 
Heilongjiang
5
(
2
1
1
1
)
FT
HC Tambov
0
(
0
0
0
)
 
Tseng Tou
3
(
0
2
1
)
October 21
AP
Yermak Angarsk
2
(
2
0
0
0
0
)
 
Izhstal Izhevsk
3
(
0
0
2
0
1
)
FT
Sokol Krasnoyarsk
6
(
2
4
0
)
 
Molot-Prikamye Perm
2
(
0
0
2
)
FT
Ugra Khanty-Mansiysk
3
(
1
2
0
)
 
Torpedo
0
(
0
0
0
)
FT
Rubin Tyumen
4
(
1
3
0
)
 
Saryarka Karaganda
2
(
1
0
1
)
OT
Dizel Penza
3
(
2
0
1
0
)
 
Bars Kazan
4
(
0
2
1
1
)
October 22
AP
HC Sarov
3
(
1
0
1
0
1
)
 
Tseng Tou
2
(
1
0
1
0
0
)
FT
HC Tambov
7
(
1
5
1
)
 
Heilongjiang
1
(
1
0
0
)
FT
SKA-Neva
1
(
0
0
1
)
 
Khimik Voskresensk
0
(
0
0
0
)
FT
Dynamo St. Petersburg
1
(
0
0
1
)
 
Zvezda Chekhov
2
(
0
1
1
)
October 23
11:00
Yermak Angarsk
(
)
 
Neftyanik Almetyevsk
(
)
12:00
Metallurg Novokuznetsk
(
)
 
Molot-Prikamye Perm
(
)
12:00
Sokol Krasnoyarsk
(
)
 
Izhstal Izhevsk
(
)
13:30
Chelmet Chelyabinsk
(
)
 
Yuzhny Ural Orsk
(
)
13:30
Zauralye Kurgan
(
)
 
Gornyak Uchaly
(
)
14:00
Rubin Tyumen
(
)
 
Torpedo
(
)
14:00
Ugra Khanty-Mansiysk
(
)
 
Saryarka Karaganda
(
)
15:00
Lada Togliatti
(
)
 
Bars Kazan
(
)
15:00
VVS Samara
(
)
 
Dizel Penza
(
)
October 24
16:00
Buran Voronezh
(
)
 
Heilongjiang
(
)
16:00
Ryazan
(
)
 
Tseng Tou
(
)
16:00
SKA-Neva
(
)
 
Zvezda Chekhov
(
)
16:30
Dynamo St. Petersburg
(
)
 
Khimik Voskresensk
(
)
October 25
11:00
Yermak Angarsk
(
)
 
Toros Neftekamsk
(
)
12:00
Metallurg Novokuznetsk
(
)
 
Izhstal Izhevsk
(
)
12:00
Sokol Krasnoyarsk
(
)
 
Neftyanik Almetyevsk
(
)
13:30
Chelmet Chelyabinsk
(
)
 
Gornyak Uchaly
(
)
13:30
Zauralye Kurgan
(
)
 
Yuzhny Ural Orsk
(
)
15:00
Lada Togliatti
(
)
 
Dizel Penza
(
)
15:00
VVS Samara
(
)
 
Bars Kazan
(
)
Russia - MHL
October 19
FT
Altay Ust-Kamenogorsk
0
(
0
0
0
)
 
Tolpar
5
(
2
2
1
)
FT
Sputnik Almetyevsk
0
(
0
0
0
)
 
Mamonty Yugry
2
(
1
0
1
)
FT
Kuznetskie Medvedi
2
(
1
0
1
)
 
Sarmaty
3
(
0
1
2
)
AP
Sibirskie Snaipery
3
(
2
0
1
0
0
)
 
Stalnye Lisy
4
(
1
2
0
0
1
)
FT
Snezhnye Barsy
3
(
1
1
1
)
 
Avto Yekaterinburg
1
(
1
0
0
)
FT
Irbis Kazan
3
(
0
1
2
)
 
Omskie Yastreby
1
(
0
0
1
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
1
(
0
0
1
)
 
Belye Medvedi
3
(
2
0
1
)
FT
Reaktor
5
(
3
1
1
)
 
Tyumensky Legion
4
(
1
1
2
)
October 20
OT
Amurskie Tigry
2
(
1
1
0
0
)
 
SKA-1946
3
(
1
0
1
1
)
FT
Tayfun
2
(
0
1
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
6
(
4
1
1
)
AP
HC Red Star Kunlun Juniors
3
(
0
1
1
0
1
)
 
Russkie Vityazi
2
(
1
1
0
0
0
)
FT
HC Riga
0
(
0
0
0
)
 
Loko
2
(
1
1
0
)
FT
Irbis Kazan
1
(
0
1
0
)
 
Omskie Yastreby
3
(
0
0
3
)
AP
Krasnaya Armiya
1
(
0
0
0
0
1
)
 
MHC Spartak
0
(
0
0
0
0
0
)
FT
MHC Dynamo
2
(
1
1
0
)
 
Krylya Sovetov
4
(
3
0
1
)
FT
SKA-Varyagi
2
(
1
1
0
)
 
Almaz
3
(
2
1
0
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
2
(
0
0
2
)
 
Belye Medvedi
1
(
0
1
0
)
October 21
FT
Amurskie Tigry
2
(
1
0
1
)
 
SKA-1946
5
(
0
3
2
)
FT
Tayfun
2
(
2
0
0
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
10
(
4
4
2
)
FT
Sibirskie Snaipery
2
(
1
1
0
)
 
Sarmaty
0
(
0
0
0
)
AP
HC Red Star Kunlun Juniors
1
(
0
1
0
0
0
)
 
Russkie Vityazi
2
(
1
0
0
0
1
)
FT
HC Riga
2
(
1
0
1
)
 
Loko
3
(
1
2
0
)
AP
Krasnaya Armiya
3
(
1
1
0
0
1
)
 
MHC Spartak
2
(
0
2
0
0
0
)
OT
MHC Dynamo
2
(
0
1
0
1
)
 
Krylya Sovetov
1
(
1
0
0
0
)
FT
SKA-Varyagi
2
(
1
0
1
)
 
Almaz
1
(
0
1
0
)
FT
Snezhnye Barsy
4
(
0
2
2
)
 
Tolpar
2
(
0
0
2
)
October 22
FT
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
 
Stalnye Lisy
2
(
1
0
1
)
FT
Altay Ust-Kamenogorsk
2
(
1
1
0
)
 
Avto Yekaterinburg
3
(
0
1
2
)
FT
Sputnik Almetyevsk
4
(
2
1
1
)
 
Tyumensky Legion
3
(
0
2
1
)
FT
Reaktor
2
(
0
1
1
)
 
Mamonty Yugry
10
(
5
4
1
)
FT
Atlanty
4
(
1
1
2
)
 
Chaika
1
(
0
0
1
)
October 23
06:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
09:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Sarmaty
(
)
12:30
Altay Ust-Kamenogorsk
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
13:00
Irbis Kazan
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
13:00
Snezhnye Barsy
(
)
 
Tolpar
(
)
14:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
15:00
Reaktor
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
Chaika
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Loko
(
)
October 24
03:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
03:00
Tayfun
(
)
 
SKA-1946
(
)
10:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
11:00
HC Red Star Kunlun Juniors
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
14:00
Irbis Kazan
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
15:30
HC Riga
(
)
 
Almaz
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
MHC Spartak
(
)
October 25
07:00
Tayfun
(
)
 
SKA-1946
(
)
09:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
11:00
HC Red Star Kunlun Juniors
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
15:30
HC Riga
(
)
 
Almaz
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
MHC Spartak
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Loko
(
)

LiveScore Table