LiveScore.com Soccer your no.1 LiveScore service since 1998

LiveScore.com Soccer : 21 October 2020

your no.1 LiveScore service since 1998

21 October 2020 Soccer Live Scores by LiveScore

16:55
Salzburg
Lokomotiv Moscow
19:00
Bayern Munich
Atletico Madrid
16:55
Real Madrid
Shakhtar Donetsk
19:00
Inter
Borussia Moenchengladbach
19:00
Manchester City
FC Porto
19:00
Olympiacos
Marseille
19:00
Ajax
Liverpool
19:00
FC Midtjylland
Atalanta
18:45
Cardiff City
AFC Bournemouth
18:45
Queens Park Rangers
Preston North End
18:45
Sheffield Wednesday
Brentford
18:45
Stoke City
Barnsley
18:45
Watford
Blackburn Rovers
15:30
RKC Waalwijk
PEC Zwolle
14:00
Tirsense
? - ?
Olimpico Montijo
FT
Nashville SC
FC Dallas
live HT
Guangzhou Evergrande
Hebei CFFC
FT
Shenzhen FC
Tianjin Teda
FT
Club Atletico Penarol
Athletico Paranaense
FT
Colo Colo
Jorge Wilstermann
FT
River Plate
LDU de Quito
FT
Sao Paulo
Binacional
22:15
Nacional
Alianza Lima
22:15
Racing Club
Estudiantes Merida
17:00
Lecce
Cremonese
14:30
Espanyol
Mirandes
17:00
Las Palmas
Castellon
17:00
Lugo
Girona
17:00
Ponferradina
Tenerife
19:30
Almeria
Cartagena
19:30
Fuenlabrada
Logrones
Postp.
Sabadell
? - ?
Alcorcon
16:30
Hamburger SV
Erzgebirge Aue
FT
Giresunspor
Adanaspor
13:00
Adana Demirspor
? - ?
Umraniyespor
16:00
Altinordu
? - ?
Altay
16:00
Balikesirspor
? - ?
Boluspor
FT
Elazig Belediyespor
Diyarbakir FK AS 1977
live 108'
Esenler Erokspor
Arnavutkoy Belediyespor
FT
1954 Kelkit Belediyespor
Artvin Hopaspor
live 93'
Catalcaspor
0 - 0
Sile Yildizspor
FT
Cizrespor
Siirt Il Ozel Idaresispor
FT
Isparta 32 Spor
Kestelspor
live 90+14'
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Duzcespor
live 90'
Muglaspor
Kizilcabolukspor
FT
Nevsehir Belediye Spor
Kozan Spor FK
FT
Ofspor
Yomraspor
FT
Sultanbeyli Belediyespor
Yalovaspor
live 47'
68 Aksaray Belediyespor
0 - 0
Malatya Yesilyurt Belediyespor
live 33'
Tekirdagspor
Silivrispor
16:00
Fethiyespor
Nazilli Belediyespor
16:00
Skive
? - ?
Vendsyssel FF
16:30
Fremad Amager
? - ?
FC Helsingoer
17:00
HB Koege
? - ?
Fredericia
17:00
AFC Eskilstuna
Trelleborgs FF
17:00
Dalkurd FF
GIF Sundsvall
17:00
Degerfors
Orgryte
17:00
Norrby
Halmstads BK
17:00
Oesters IF
Umeaa
17:00
Vaesteraas SK
Akropolis IF
16:00
Denmark
? - ?
Israel
Postp.
Norway
? - ?
Belarus
FT
Gold Coast United FC
Gold Coast Knights
FT
Brisbane City
Peninsula Power
18:45
Admira Moedling (A)
? - ?
FC Mauerwerk
FT
FK Sumgayit-2
0 - 1
FK Kapaz
FT
FK Qaradag Lokbatan
Keshla FK-2
10:00 Limited coverage
Turan Tovuz
? - ?
FK Qarabag-2
live 33'
FC Minsk
Slavia Mozyr
live 75'
Naftan Novopolotsk
Arsenal Dzerzhinsk
live 3'
FC Orsha
0 - 0
FC Slonim
FT
Dynamo Brest Reserves
2 - 0
FK Slutsk Reserves
13:00 Limited coverage
FK Krupa
? - ?
FK Sarajevo
13:00 Limited coverage
FK Tuzla City
? - ?
Radnik Bijeljina
13:00 Limited coverage
FK Velez Mostar
? - ?
Siroki Brijeg
13:00 Limited coverage
Rudar Kakanj
? - ?
Borac Banja Luka
13:00 Limited coverage
Rudar Prijedor
? - ?
FK Zvijezda 09
13:00 Limited coverage
Velez Nevesinje
? - ?
FK Klis Buturovic Polje
13:00 Limited coverage
Zeljeznicar
? - ?
Gorazde
13:00 Limited coverage
Zrinjski Mostar
? - ?
Slavija Sarajevo
FT
Operario Ferroviario
Cruzeiro
FT
Ponte Preta
Chapecoense AF
19:30
Figueirense
? - ?
CRB
22:00
Cuiaba
? - ?
Parana Clube
22:00
Sampaio Correa
? - ?
Confianca
18:00 Limited coverage
Avai FC U20
? - ?
Sport Recife U20
18:00 Limited coverage
Bragantino PA U20
? - ?
Atletico MG U20
18:00 Limited coverage
Ceara U20
? - ?
Bahia U20
18:00 Limited coverage
Coritiba U20
? - ?
Sao Paulo U20
18:00 Limited coverage
Internacional U20
? - ?
Galvez EC U20
19:00 Limited coverage
Londrina EC U20
? - ?
Palmeiras U20
18:00 Limited coverage
CA Taboao Da Serra SP
? - ?
Sao Paulo FC SP
14:00 Limited coverage
CA Juventus SP
? - ?
Sao Jose EC
17:00 Limited coverage
Nacional AC SP
? - ?
EC Taubate SP
21:00 Limited coverage
SC Corinthians SP
? - ?
Santos FC SP
live 47'
Partizan Cherven Bryag
Levski Sofia
live 30'
Drenovets
CSKA 1948
live 34'
Izvor
Montana
live 30'
Sevlievo
Slavia Sofia
live 34'
Yantra
Cherno More Varna
14:30
Pirin Blagoevgrad
Beroe
14:00
Santiago Wanderers
Antofagasta
16:30
Coquimbo Unido
Universidad de Concepcion
19:00
Universidad de Chile
Audax Italiano
21:30
Union Espanola
Cobresal
20:00 Limited coverage
CD Jaguares
? - ?
Deportes Quindio
20:00 Limited coverage
Deportivo Pereira
? - ?
Tigres FC
23:00 Limited coverage
La Equidad
? - ?
Cucuta
17:00 Limited coverage
AD Municipal Liberia
? - ?
AD Santa Rosa
17:00 Limited coverage
Guanacasteca
? - ?
Marineros de Puntarenas
Postp.
Guanacasteca
? - ?
Puntarenas FC
Postp.
Cariari
? - ?
Municipal San Ramon
19:00 Limited coverage
AD Aserri
? - ?
Futbol Consultants
20:00 Limited coverage
Puerto Golfito
? - ?
Barrio Mexico
14:00
Doxa Katokopia
Nea Salamis
live 3'
Aris Limassol
0 - 0
Ethnikos Achnas
12:30 Limited coverage
ASIL Lysi
? - ?
Omonia Aradippou
Postp.
Cray Wanderers
? - ?
Bognor Regis Town
18:45
Kingstonian
? - ?
Potters Bar Town
15:10
Narva Trans
? - ?
Flora Tallinn
16:00
JK Parnu Sadam
? - ?
FC Kohtla-Jaerve
16:00 Limited coverage
Marjamaa Kompanii
? - ?
Tammeka
16:30 Limited coverage
FC Tallinn
? - ?
FCI Levadia
17:30
Klaksvik
B36 Torshavn
19:00 Limited coverage
B68 Toftir II
? - ?
Skala II
15:30
AC Kajaani
? - ?
MYPA
17:00
1860 Muenchen
Saarbruecken
17:00
Hallescher FC
Meppen
17:00
Kaiserslautern
Ingolstadt
17:00
Unterhaching
Duisburg
17:00
Viktoria Koeln 1904
Bayern Munich II
16:30
Werder Bremen II
? - ?
Oberneuland
17:00
Wolfsburg II
? - ?
BSV Rehden
Postp.
Sonnenhof Grossaspach
? - ?
VfB Stuttgart II
17:00
Mainz 05 II
? - ?
Eintracht Stadtallendorf
17:00
TSG Balingen
? - ?
Bayern Alzenau
17:00
TSV Steinbach
? - ?
Freiburg II
17:00
TuS RW Koblenz
? - ?
Pirmasens
16:00
Lippstadt
? - ?
Borussia Dortmund II
17:30
Fortuna Koeln
? - ?
Bonner SC
17:30
Oberhausen
? - ?
Sportfreunde Lotte
17:30
Preussen Muenster
? - ?
SC Wiedenbrueck
17:30
RW Ahlen
? - ?
FC Wegberg-Beeck
Postp.
SV Roedinghausen
? - ?
Alemannia Aachen
17:30
Schalke 04 II
? - ?
FC Koeln II
14:15
Apollon Smirnis
PAS Giannina
FT
Aris
6 - 0
PAS Giannina
21:00
CD Marathon
? - ?
Honduras Progreso
23:00
Real de Minas
? - ?
CD Real Sociedad
15:00
Szeged 2011
? - ?
Gyirmot
13:00
Piacenza
? - ?
Olbia
15:30
AlbinoLeffe
? - ?
Renate
16:30
Alessandria
? - ?
Grosseto
16:30
Livorno
? - ?
Novara
18:30
Pontedera
? - ?
Lecco
18:45
Carrarese
? - ?
Pistoiese
18:45
Pro Sesto
? - ?
Giana Erminio
18:45
Pro Vercelli
? - ?
Juventus U23
13:00
Sudtirol
? - ?
Carpi
16:00
Mantova
? - ?
Matelica
16:30
Legnago Salus
? - ?
Perugia
16:30
S.S. Arezzo
? - ?
Calcio Padova
16:30
Vis Pesaro
? - ?
Triestina
18:30
Modena
? - ?
FeralpiSalo
18:45
Fermana
? - ?
Gubbio
18:45
Imolese Calcio
? - ?
Sambenedettese
18:45
R.C. Cesena
? - ?
Alma Juventus Fano
18:45
Ravenna
? - ?
Virtus Verona
13:00
Paganese
? - ?
Virtus Francavilla
15:30
Casertana
? - ?
Catanzaro
16:30
Palermo
? - ?
AP Turris
16:30
Potenza
? - ?
Teramo
Canc.
Trapani
? - ?
Vibonese
16:30
Viterbese
? - ?
Bisceglie
18:45
Catania
? - ?
Ternana
18:45
Monopoli
? - ?
Bari
13:00 Limited coverage
AS Casale
? - ?
ASDC Gozzano
13:00 Limited coverage
ASD Calcio Chieri 1955
? - ?
AC Legnano
13:00 Limited coverage
Belluno
? - ?
Ambrosiana
13:00 Limited coverage
Mezzolara
? - ?
Ghivizzano Borgoamozzano
13:00 Limited coverage
Nocerina
? - ?
Torres
13:00 Limited coverage
Castrovillari
? - ?
Santa Maria Cilento
Postp.
Sampdoria Primavera
? - ?
Empoli Primavera
FT
Vissel Kobe
Kashima Antlers
FT
Shonan Bellmare
Sagan Tosu
FT
Yokohama F.Marinos
Nagoya Grampus Eight
FT
Kyoto Sanga FC
Giravanz Kitakyushu
FT
Albirex Niigata
Fagiano Okayama FC
FT
Ehime FC
V-Varen Nagasaki
FT
JEF United Chiba
Zweigen Kanazawa
FT
Machida Zelvia
Avispa Fukuoka
FT
Matsumoto Yamaga
Omiya Ardija
FT
Mito Hollyhock
Montedio Yamagata
FT
Renofa Yamaguchi
Tokushima Vortis
FT
Thespakusatsu Gunma
Ventforet Kofu
FT
Tokyo Verdy
Jubilo Iwata
FT
Tochigi SC
FC Ryukyu
FT
Kataller Toyama
1 - 1
Vanraure Hachinohe
14:00
Al-Sareeh
? - ?
Al-Wehdat
16:30
Al-Faisaly
? - ?
Al-Jazeera
FT
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Taraz
12:00 Limited coverage
Ballkani
? - ?
Drita
12:00 Limited coverage
Feronikeli
? - ?
FC Prishtina
12:00 Limited coverage
Gjilani
? - ?
Trepca 89
10:30 Limited coverage
FK Jelgava
? - ?
Ventspils
11:00 Limited coverage
FK Spartaks
? - ?
FK Liepaja
14:00 Limited coverage
Valmieras FK
? - ?
FK Tukums 2000
17:00 Limited coverage
Flaminko
? - ?
Riga FC
18:00
AS Jeunesse Esch
? - ?
FC Differdange 03
18:00
F91 Dudelange
? - ?
FC Etzella Ettelbruck
18:00
FC Wiltz 71
? - ?
CS Fola Esch
18:00
RM Hamm Benfica
? - ?
US Mondorf les Bains
18:00
Racing FC Union Luxembourg
? - ?
FC Rodange 91
18:00
Una Strassen
? - ?
US Hostert
18:00
Union Titus Petange
? - ?
FC Victoria Rosport
18:00 Limited coverage
Jeunesse Junglinster
? - ?
Berdenia Berbourg
15:00
Floriana
? - ?
Senglea Athletic
15:00
Mosta
? - ?
Hibernians
19:15
Sliema Wanderers
? - ?
Gudja United
Postp.
Valletta
? - ?
Sirens FC
15:00 Limited coverage
Qormi FC
? - ?
Swieqi United F.C.
19:15 Limited coverage
Naxxar Lions FC
? - ?
San Gwann FC
19:15 Limited coverage
Saint Andrews
? - ?
St. George's FC
FT
Monarcas Morelia
Mineros de Zacatecas
FT
Jaibos Tampico Madero
Pumas Tabasco
22:00
Tlaxcala F.C.
? - ?
Cimarrones de Sonora
live 75'
Codru
Dacia Buiucani
15:00
CS Petrocub
? - ?
Speranta
12:30 Limited coverage
FC Academy Pandev
? - ?
FK Vardar Skopje
live 4'
FK Bregalnica Stip
0 - 0
Belasica
12:30 Limited coverage
FK Makedonija Gjorče Petrov
? - ?
FK Sasa
12:30 Limited coverage
FK Struga
? - ?
Rabotnicki
12:30 Limited coverage
KF Shkendija
? - ?
KF Gostivari
12:30 Limited coverage
Kozhuf Gevgjelija
? - ?
FK Sileks
live 3'
Renova
0 - 0
Pelister
12:30 Limited coverage
Shkupi
? - ?
FK Pehchevo
16:00
Legia Warszawa
Slask Wroclaw
15:00
Radomiak Radom
? - ?
Puszcza Niepolomice
15:40
Gornik Leczna
? - ?
Arka Gdynia
Postp.
Chrobry Glogow
? - ?
Termalica Nieciecza
FT
Lechia Gdansk U18
1 - 2
KS Gornik Zabrze U18
FT
Korona Kielce U18
2 - 0
Zaglebie Lubin Sa U18
15:45
Al-Duhail SC
? - ?
Al-Sadd
11:25 Limited coverage
Concordia Chiajna
? - ?
CS Mioveni
11:30 Limited coverage
ACS Husana Husi
? - ?
Csm Focsani
11:30 Limited coverage
AS Municipal SR Brasov
? - ?
Miercurea Ciuc
11:30 Limited coverage
Acs Mostistea Ulmu
? - ?
FC Dunarea Calarasi
11:30 Limited coverage
Acs Somuz Falticeni
? - ?
CSM Ceahlaul Piatra Neamt
11:30 Limited coverage
CS Viitorul Daesti
? - ?
Viitorul Pandurii Targu Jiu
11:30 Limited coverage
CSA Axiopolis Sport Cernavoda
? - ?
Farul Constanta
11:30 Limited coverage
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
? - ?
ASU Politehnica Timisoara
11:30 Limited coverage
Csc Sanmartin
? - ?
ACS Fotbal Comuna Recea
11:30 Limited coverage
Dacia Unirea Braila
? - ?
Gloria Buzau
11:30 Limited coverage
FC Metaloglobus Bucuresti
? - ?
Petrolul Ploiesti
live 73'
Veles Moscow
Ural
live 33'
FC Yenisey Krasnoyarsk
0 - 0
Spartak Moscow
live 29'
Tekstilshchik
0 - 0
Arsenal Tula
16:00
Chertanovo Moscow
? - ?
FC Ufa
13:00
Nizhny Novgorod
? - ?
Khimki
15:30
Shinnik Yaroslavl
? - ?
FK Akhmat
15:00
Krylya Sovetov Samara
? - ?
FC Rotor Volgograd
14:00
FC Orenburg
? - ?
PFC Sochi
13:00
Dinamo Briansk
? - ?
FC Tambov
18:45 Limited coverage
Cailungo
? - ?
Cosmos
18:45 Limited coverage
Domagnano
? - ?
Juvenes/Dogana
18:45 Limited coverage
FC Fiorentino
? - ?
Faetano
18:45 Limited coverage
La Fiorita Montegiardino
? - ?
SP Libertas
18:45 Limited coverage
Tre Fiori
? - ?
SS Pennarossa
12:00 Limited coverage
Macva Sabac
? - ?
FK Metalac
12:30 Limited coverage
FK IMT Beograd
? - ?
Indjija
12:30 Limited coverage
FK Jedinstvo Rumenka
? - ?
Vojvodina
12:30 Limited coverage
FK Smederevo 1924
? - ?
Radnicki Nis
12:30 Limited coverage
FK Susica
? - ?
FK Spartak Subotica
12:30 Limited coverage
Kabel Novi Sad
? - ?
FK Radnik Surdulica
12:30 Limited coverage
Mladost Lucani
? - ?
Dinamo Vranje
12:30 Limited coverage
Novi Pazar
? - ?
Cukaricki
12:30 Limited coverage
Rad Beograd
? - ?
Kolubara
12:30 Limited coverage
Radnicki Pirot
? - ?
Proleter
12:30 Limited coverage
Trayal Krusevac
? - ?
TSC Backa Topola
12:30 Limited coverage
Vozdovac
? - ?
FK Graficar
14:00 Limited coverage
Partizan Beograd
? - ?
Backa Backa Palanka
16:00 Limited coverage
Javor
? - ?
FK Radnicki 1923
Postp.
FK Poprad
? - ?
Zeleziarne Podbrezova
Postp.
FK Slovan Galanta
? - ?
Slavia Tu Kosice
Postp.
Liptovsky Mikulas
? - ?
Spartak Trnava
Postp.
MFk Kezmarok
? - ?
Zlate Moravce
Postp.
MSK Slavoj Spisska Bela
? - ?
MSK Tesla Stropkov
Postp.
MSK Spisske Podhradie
? - ?
Trencin
Postp.
OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
? - ?
FC Rohoznik
Postp.
Osk Besenova
? - ?
Komarno
Postp.
Rovinka
? - ?
Zemplin Michalovce
Postp.
SK Bela
? - ?
Zilina
Postp.
TJD Pribelce
? - ?
Slovan Bratislava
live 33'
Radomlje
Tabor
Postp.
Nafta
? - ?
Fuzinar
14:00
Brezice
? - ?
Olimpija Ljubljana
16:00
Koper
? - ?
Aluminij
Postp.
ND Triglav
? - ?
NK Celje
16:00 Limited coverage
Villarrubia CF
? - ?
UCAM Murcia
18:00 Limited coverage
Melilla
? - ?
Unionistas de Salamanca
18:30 Limited coverage
Calvo Sotelo Puertollano
? - ?
Udc Torredonjimeno
18:30 Limited coverage
SD Balmaseda FC
? - ?
Tropezon
17:30
IFK Haninge BRB
? - ?
Orebro
17:00 Limited coverage
IFK Luleaa
? - ?
Team TG FF
17:00 Limited coverage
Landskrona BoIS
? - ?
Lindome GIF
18:00 Limited coverage
FC Koeniz
? - ?
Bavois
18:00 Limited coverage
FC Balzers
? - ?
Paradiso
12:00 Limited coverage
Al-Futowa
? - ?
Al-Shorta
12:00 Limited coverage
Al-Horiyah
? - ?
Al-Wahda
12:00 Limited coverage
Al-Jaish
? - ?
Al-Ittihad
12:00 Limited coverage
Al-Karamah
? - ?
Al-Horgelah
12:00 Limited coverage
Al-Sahel
? - ?
Al-Wathbah
12:00 Limited coverage
Al-Taleiah
? - ?
Jableh SC
12:00 Limited coverage
Hutteen
? - ?
Tishreen
live 76'
Gumushanespor
Sancaktepe Belediyespor
live 75'
Hacettepe Spor Kulubu
Kahramanmarasspor
live 74'
Manisa Futbol Kulubu
Ergene Velimese Spor
live 72'
Sanliurfaspor
Hekimoglu Trabzon
Postp.
Sariyer
? - ?
Ankara Demirspor
live 74'
Usakspor
1 - 2
24 Erzincanspor
live 76'
Yeni Corumspor
Nigde Anadolu FK
live 78'
Zonguldak Komurspor
0 - 0
Amed Sportif
16:00 Limited coverage
Kocaelispor
? - ?
Inegolspor
live 69'
Bak Spor Kulubu
Eyupspor
live 74'
Belediyesi Bodrumspor
0 - 0
Kirklarelispor
live 75'
Karacabey Belediye Spor
0 - 1
Van Spor Kulubu
live 76'
Pendikspor
1 - 1
1922 Konyaspor
live 72'
Sakaryaspor
Pazarspor
live 74'
Serik Belediyespor
Turgutluspor
live 78'
Sivas Belediye Spor
Karabukspor
11:00 Limited coverage
Ahal
? - ?
FC Energetik
11:00 Limited coverage
Altyn Asyr
? - ?
FC Asgabat
11:00 Limited coverage
Merw
? - ?
Nebitci
11:15 Limited coverage
Sagadam
? - ?
Kopetdag Asgabat
11:30 Limited coverage
Polissya Zhytomyr
? - ?
FC Kremin Kremenchuk
12:00 Limited coverage
Ahrobiznes Volochysk
? - ?
FC Obolon Kiev
12:00 Limited coverage
FC Prykarpattia 1981
? - ?
Nyva Ternopil
12:00 Limited coverage
Krystal Kherson
? - ?
FC Hirnyk-Sport
12:00 Limited coverage
MFK Mykolaiv
? - ?
Veres Rivne
12:00 Limited coverage
VPK-Ahro Shevchenkivka
? - ?
Chornomorets Odessa
13:00 Limited coverage
Alians
? - ?
Volyn
14:00 Limited coverage
Metalist 1925
? - ?
FC Avanhard Kramatorsk
15:00
Orlando City B
? - ?
Richmond Kickers
23:00
South Georgia Tormenta FC
? - ?
New England Revolution II
13:00 Limited coverage
Nasaf Qarshi
? - ?
AGMK
13:00 Limited coverage
Pakhtakor Tashkent
? - ?
Sogdiyona Jizzax
FT
Mineros De Guayana
Yaracuyanos FC
21:00
Deportivo Lara
? - ?
Academia Puerto Cabello
FT
Huda Hue
Dak Lak
FT
CS. Dong Thap
1 - 0
XSKT Can Tho
FT
Dong Tam Long An
XM Fico Tay Ninh
Postp.
Arcahaie
? - ?
Verdes FC
AP
CD FAS
Managua FC *
12:00 Limited coverage
Buducnost Podgorica
? - ?
Rudar Pljevlja
12:00 Limited coverage
FK Bokelj
? - ?
Kom
12:00 Limited coverage
Grbalj Radanovici
? - ?
FK Arsenal Tivat
12:00 Limited coverage
Petrovac
? - ?
Decic Tuzi
13:00 Limited coverage
Sutjeska
? - ?
Jedinstvo BP
14:00 Limited coverage
Zeta
? - ?
Ibar
15:00 Limited coverage
FK Podgorica
? - ?
Jezero
16:00 Limited coverage
FK Iskra
? - ?
OFK Titograd

LiveScore Table