LiveScore.com Soccer your no.1 LiveScore service since 1998

LiveScore.com Soccer : England

National League

your no.1 LiveScore service since 1998

England Soccer Live Scores by LiveScore

England - National League - Fixtures
October 3
14:00
Altrincham
Weymouth
14:00
Barnet
Eastleigh
14:00
Dover
Notts County
14:00
FC Halifax Town
Dagenham & Redbridge
14:00
Hartlepool United
Aldershot Town
14:00
Macclesfield Town
Bromley
14:00
Sutton United
Maidenhead United
14:00
Torquay United
Stockport County
14:00
Wealdstone
Chesterfield
14:00
Woking
Solihull Moors
14:00
Wrexham
Boreham Wood
16:20
King's Lynn Town
Yeovil Town
October 6
18:45
Aldershot Town
Sutton United
18:45
Boreham Wood
Macclesfield Town
18:45
Bromley
Dover
18:45
Chesterfield
Hartlepool United
18:45
Dagenham & Redbridge
Barnet
18:45
Eastleigh
Torquay United
18:45
Maidenhead United
King's Lynn Town
18:45
Solihull Moors
Wrexham
18:45
Stockport County
FC Halifax Town
18:45
Weymouth
Woking
18:45
Yeovil Town
Wealdstone
October 7
18:45
Notts County
Altrincham
October 10
14:00
Boreham Wood
FC Halifax Town
14:00
Bromley
Torquay United
14:00
Chesterfield
Woking
14:00
Dagenham & Redbridge
Wealdstone
14:00
Eastleigh
Altrincham
14:00
Maidenhead United
Hartlepool United
14:00
Notts County
Barnet
14:00
Solihull Moors
? - ?
King's Lynn Town
14:00
Stockport County
Dover
14:00
Weymouth
Sutton United
14:00
Yeovil Town
Wrexham
16:20
Aldershot Town
Macclesfield Town
October 12
18:45
Wrexham
Maidenhead United
October 13
18:45
Altrincham
Solihull Moors
18:45
Barnet
Weymouth
18:45
Dover
Aldershot Town
18:45
FC Halifax Town
Yeovil Town
18:45
Hartlepool United
Bromley
18:45
King's Lynn Town
Boreham Wood
18:45
Macclesfield Town
Eastleigh
18:45
Sutton United
Notts County
18:45
Torquay United
Chesterfield
18:45
Wealdstone
Stockport County
18:45
Woking
Dagenham & Redbridge
October 17
14:00
Altrincham
Bromley
14:00
Barnet
Hartlepool United
14:00
Dagenham & Redbridge
Yeovil Town
14:00
Eastleigh
Aldershot Town
14:00
Notts County
Maidenhead United
14:00
Solihull Moors
Boreham Wood
14:00
Sutton United
Macclesfield Town
14:00
Torquay United
Dover
14:00
Wealdstone
Wrexham
14:00
Weymouth
King's Lynn Town
14:00
Woking
FC Halifax Town
16:20
Chesterfield
Stockport County
October 27
19:45
Aldershot Town
Torquay United
19:45
Boreham Wood
Woking
19:45
Bromley
Weymouth
19:45
Dover
Eastleigh
19:45
FC Halifax Town
Notts County
19:45
Hartlepool United
Altrincham
19:45
King's Lynn Town
? - ?
Wealdstone
19:45
Macclesfield Town
Chesterfield
19:45
Maidenhead United
Dagenham & Redbridge
19:45
Stockport County
Solihull Moors
19:45
Wrexham
Barnet
19:45
Yeovil Town
Sutton United
October 31
15:00
Aldershot Town
Notts County
15:00
Boreham Wood
Dagenham & Redbridge
15:00
Bromley
Eastleigh
15:00
Dover
Altrincham
15:00
FC Halifax Town
Wealdstone
15:00
King's Lynn Town
Woking
15:00
Macclesfield Town
Barnet
15:00
Maidenhead United
Solihull Moors
15:00
Stockport County
Weymouth
15:00
Wrexham
Sutton United
15:00
Yeovil Town
Chesterfield
17:20
Hartlepool United
Torquay United
November 11
19:45
Notts County
Stockport County
November 14
15:00
Altrincham
Aldershot Town
15:00
Barnet
Bromley
15:00
Chesterfield
Maidenhead United
15:00
Dagenham & Redbridge
Stockport County
15:00
Eastleigh
Hartlepool United
15:00
Notts County
Macclesfield Town
15:00
Solihull Moors
FC Halifax Town
15:00
Sutton United
King's Lynn Town
15:00
Torquay United
Boreham Wood
15:00
Wealdstone
Dover
15:00
Woking
Yeovil Town
17:20
Weymouth
Wrexham
November 17
19:45
Aldershot Town
Maidenhead United
19:45
Altrincham
Chesterfield
19:45
Barnet
King's Lynn Town
19:45
Bromley
Boreham Wood
19:45
Dover
Woking
19:45
Eastleigh
Wealdstone
19:45
Hartlepool United
Wrexham
19:45
Macclesfield Town
FC Halifax Town
19:45
Sutton United
Dagenham & Redbridge
19:45
Torquay United
Solihull Moors
19:45
Weymouth
Yeovil Town
November 21
15:00
Boreham Wood
Altrincham
15:00
Chesterfield
Notts County
15:00
Dagenham & Redbridge
Macclesfield Town
15:00
FC Halifax Town
Torquay United
15:00
King's Lynn Town
Dover
15:00
Maidenhead United
Bromley
15:00
Solihull Moors
Weymouth
15:00
Stockport County
Eastleigh
15:00
Woking
Barnet
15:00
Wrexham
Aldershot Town
15:00
Yeovil Town
Hartlepool United
17:20
Wealdstone
Sutton United
November 28
15:00
Aldershot Town
Solihull Moors
15:00
Altrincham
Maidenhead United
15:00
Barnet
Yeovil Town
15:00
Bromley
Wrexham
15:00
Dover
Boreham Wood
15:00
Eastleigh
King's Lynn Town
15:00
Hartlepool United
Stockport County
15:00
Macclesfield Town
Woking
15:00
Notts County
Wealdstone
15:00
Sutton United
FC Halifax Town
15:00
Torquay United
Dagenham & Redbridge
15:00
Weymouth
Chesterfield
December 1
19:45
Boreham Wood
Weymouth
19:45
Chesterfield
Aldershot Town
19:45
Dagenham & Redbridge
Notts County
19:45
FC Halifax Town
Barnet
19:45
King's Lynn Town
Bromley
19:45
Maidenhead United
Dover
19:45
Solihull Moors
Hartlepool United
19:45
Stockport County
Macclesfield Town
19:45
Wealdstone
Torquay United
19:45
Woking
Sutton United
19:45
Wrexham
Altrincham
19:45
Yeovil Town
Eastleigh
December 5
15:00
Aldershot Town
Dagenham & Redbridge
15:00
Altrincham
King's Lynn Town
15:00
Barnet
Wealdstone
15:00
Bromley
Stockport County
15:00
Dover
Chesterfield
15:00
Eastleigh
Maidenhead United
15:00
Hartlepool United
Boreham Wood
15:00
Macclesfield Town
Yeovil Town
15:00
Notts County
Woking
15:00
Sutton United
Solihull Moors
15:00
Torquay United
Wrexham
17:20
Weymouth
FC Halifax Town
December 8
19:45
Aldershot Town
FC Halifax Town
19:45
Altrincham
Woking
19:45
Barnet
Stockport County
19:45
Bromley
Yeovil Town
19:45
Dover
Solihull Moors
19:45
Eastleigh
Wrexham
19:45
Hartlepool United
King's Lynn Town
19:45
Macclesfield Town
Wealdstone
19:45
Notts County
Boreham Wood
19:45
Sutton United
Chesterfield
19:45
Torquay United
Maidenhead United
19:45
Weymouth
Dagenham & Redbridge
December 12
15:00
Boreham Wood
Aldershot Town
15:00
Chesterfield
Barnet
15:00
Dagenham & Redbridge
Altrincham
15:00
FC Halifax Town
Eastleigh
15:00
King's Lynn Town
Torquay United
15:00
Maidenhead United
Macclesfield Town
15:00
Stockport County
Sutton United
15:00
Wealdstone
Weymouth
15:00
Woking
Hartlepool United
15:00
Wrexham
Dover
15:00
Yeovil Town
Notts County
17:20
Solihull Moors
Bromley
December 26
15:00
Aldershot Town
Woking
15:00
Altrincham
Stockport County
15:00
Boreham Wood
Barnet
15:00
Bromley
Sutton United
15:00
Eastleigh
Weymouth
15:00
Hartlepool United
FC Halifax Town
15:00
King's Lynn Town
Notts County
15:00
Maidenhead United
Wealdstone
15:00
Solihull Moors
Chesterfield
15:00
Torquay United
Yeovil Town
15:00
Wrexham
Macclesfield Town
17:20
Dover
Dagenham & Redbridge
December 28
15:00
Barnet
Maidenhead United
15:00
Chesterfield
King's Lynn Town
15:00
Dagenham & Redbridge
Bromley
15:00
FC Halifax Town
Altrincham
15:00
Macclesfield Town
Solihull Moors
15:00
Notts County
Hartlepool United
15:00
Stockport County
Wrexham
15:00
Sutton United
Dover
15:00
Wealdstone
Boreham Wood
15:00
Weymouth
Torquay United
15:00
Woking
Eastleigh
15:00
Yeovil Town
Aldershot Town
January 2, 2021
15:00
Chesterfield
Solihull Moors
15:00
Dagenham & Redbridge
Dover
15:00
FC Halifax Town
Hartlepool United
15:00
Macclesfield Town
Wrexham
15:00
Notts County
King's Lynn Town
15:00
Stockport County
Altrincham
15:00
Sutton United
Bromley
15:00
Wealdstone
Maidenhead United
15:00
Weymouth
Eastleigh
15:00
Woking
Aldershot Town
15:00
Yeovil Town
Torquay United
17:20
Barnet
Boreham Wood
January 9, 2021
15:00
Aldershot Town
Barnet
15:00
Altrincham
Sutton United
15:00
Boreham Wood
Yeovil Town
15:00
Bromley
Chesterfield
15:00
Dover
Weymouth
15:00
Eastleigh
Notts County
15:00
Hartlepool United
Wealdstone
15:00
King's Lynn Town
FC Halifax Town
15:00
Maidenhead United
Stockport County
15:00
Solihull Moors
Dagenham & Redbridge
15:00
Torquay United
Macclesfield Town
15:00
Wrexham
Woking
January 23, 2021
15:00
Barnet
Altrincham
15:00
Chesterfield
Wrexham
15:00
Dagenham & Redbridge
King's Lynn Town
15:00
FC Halifax Town
Bromley
15:00
Macclesfield Town
Dover
15:00
Notts County
Torquay United
15:00
Stockport County
Boreham Wood
15:00
Sutton United
Eastleigh
15:00
Wealdstone
Aldershot Town
15:00
Weymouth
Hartlepool United
15:00
Woking
Maidenhead United
15:00
Yeovil Town
Solihull Moors
January 26, 2021
19:45
Aldershot Town
Weymouth
19:45
Altrincham
Wealdstone
19:45
Boreham Wood
Chesterfield
19:45
Bromley
Woking
19:45
Dover
Barnet
19:45
Eastleigh
Dagenham & Redbridge
19:45
Hartlepool United
Macclesfield Town
19:45
King's Lynn Town
Stockport County
19:45
Maidenhead United
Yeovil Town
19:45
Solihull Moors
Notts County
19:45
Torquay United
Sutton United
19:45
Wrexham
FC Halifax Town
January 30, 2021
15:00
Altrincham
Macclesfield Town
15:00
Barnet
Torquay United
15:00
Boreham Wood
Eastleigh
15:00
Bromley
Aldershot Town
15:00
Dagenham & Redbridge
Chesterfield
15:00
FC Halifax Town
Maidenhead United
15:00
Hartlepool United
Sutton United
15:00
King's Lynn Town
Wrexham
15:00
Solihull Moors
? - ?
Wealdstone
15:00
Weymouth
Notts County
15:00
Woking
Stockport County
15:00
Yeovil Town
Dover
February 6, 2021
15:00
Aldershot Town
King's Lynn Town
15:00
Chesterfield
FC Halifax Town
15:00
Dover
Hartlepool United
15:00
Eastleigh
Solihull Moors
15:00
Macclesfield Town
Weymouth
15:00
Maidenhead United
Boreham Wood
15:00
Notts County
Bromley
15:00
Stockport County
Yeovil Town
15:00
Sutton United
Barnet
15:00
Torquay United
Altrincham
15:00
Wealdstone
Woking
15:00
Wrexham
Dagenham & Redbridge
February 9, 2021
19:45
Aldershot Town
Chesterfield
19:45
Altrincham
Wrexham
19:45
Barnet
FC Halifax Town
19:45
Bromley
King's Lynn Town
19:45
Dover
Maidenhead United
19:45
Eastleigh
Yeovil Town
19:45
Hartlepool United
Solihull Moors
19:45
Macclesfield Town
Stockport County
19:45
Notts County
Dagenham & Redbridge
19:45
Sutton United
Woking
19:45
Torquay United
Wealdstone
19:45
Weymouth
Boreham Wood
February 13, 2021
15:00
Boreham Wood
Sutton United
15:00
Chesterfield
Eastleigh
15:00
Dagenham & Redbridge
Hartlepool United
15:00
FC Halifax Town
Dover
15:00
King's Lynn Town
Macclesfield Town
15:00
Maidenhead United
Weymouth
15:00
Solihull Moors
Barnet
15:00
Stockport County
Aldershot Town
15:00
Wealdstone
Bromley
15:00
Woking
Torquay United
15:00
Wrexham
Notts County
15:00
Yeovil Town
Altrincham
February 20, 2021
15:00
Aldershot Town
Wrexham
15:00
Altrincham
Boreham Wood
15:00
Barnet
Woking
15:00
Bromley
Maidenhead United
15:00
Dover
King's Lynn Town
15:00
Eastleigh
Stockport County
15:00
Hartlepool United
Yeovil Town
15:00
Macclesfield Town
Dagenham & Redbridge
15:00
Notts County
Chesterfield
15:00
Sutton United
Wealdstone
15:00
Torquay United
FC Halifax Town
15:00
Weymouth
Solihull Moors
February 23, 2021
19:45
Boreham Wood
Bromley
19:45
Chesterfield
Altrincham
19:45
Dagenham & Redbridge
Sutton United
19:45
FC Halifax Town
Macclesfield Town
19:45
King's Lynn Town
Barnet
19:45
Maidenhead United
Aldershot Town
19:45
Solihull Moors
Torquay United
19:45
Stockport County
Notts County
19:45
Wealdstone
Eastleigh
19:45
Woking
Dover
19:45
Wrexham
Hartlepool United
19:45
Yeovil Town
Weymouth
February 27, 2021
15:00
Aldershot Town
Eastleigh
15:00
Boreham Wood
Solihull Moors
15:00
Bromley
Altrincham
15:00
Dover
Torquay United
15:00
FC Halifax Town
Woking
15:00
Hartlepool United
Barnet
15:00
King's Lynn Town
Weymouth
15:00
Macclesfield Town
Sutton United
15:00
Maidenhead United
Notts County
15:00
Stockport County
Chesterfield
15:00
Wrexham
Wealdstone
15:00
Yeovil Town
Dagenham & Redbridge
March 6, 2021
15:00
Altrincham
Dover
15:00
Barnet
Macclesfield Town
15:00
Chesterfield
Yeovil Town
15:00
Dagenham & Redbridge
Boreham Wood
15:00
Eastleigh
Bromley
15:00
Notts County
Aldershot Town
15:00
Solihull Moors
Maidenhead United
15:00
Sutton United
Wrexham
15:00
Torquay United
Hartlepool United
15:00
Wealdstone
FC Halifax Town
15:00
Weymouth
Stockport County
15:00
Woking
King's Lynn Town
March 9, 2021
19:45
Altrincham
Hartlepool United
19:45
Barnet
Wrexham
19:45
Chesterfield
Macclesfield Town
19:45
Dagenham & Redbridge
Maidenhead United
19:45
Eastleigh
Dover
19:45
Notts County
FC Halifax Town
19:45
Solihull Moors
Stockport County
19:45
Sutton United
Yeovil Town
19:45
Torquay United
Aldershot Town
19:45
Wealdstone
? - ?
King's Lynn Town
19:45
Weymouth
Bromley
19:45
Woking
Boreham Wood
March 13, 2021
15:00
Aldershot Town
Altrincham
15:00
Boreham Wood
Torquay United
15:00
Bromley
Barnet
15:00
Dover
Wealdstone
15:00
FC Halifax Town
Solihull Moors
15:00
Hartlepool United
Eastleigh
15:00
King's Lynn Town
Sutton United
15:00
Macclesfield Town
Notts County
15:00
Maidenhead United
Chesterfield
15:00
Stockport County
Dagenham & Redbridge
15:00
Wrexham
Weymouth
15:00
Yeovil Town
Woking
March 16, 2021
19:45
Boreham Wood
Notts County
19:45
Chesterfield
Sutton United
19:45
Dagenham & Redbridge
Weymouth
19:45
FC Halifax Town
Aldershot Town
19:45
King's Lynn Town
Hartlepool United
19:45
Maidenhead United
Torquay United
19:45
Solihull Moors
Dover
19:45
Stockport County
Barnet
19:45
Wealdstone
Macclesfield Town
19:45
Woking
Altrincham
19:45
Wrexham
Eastleigh
19:45
Yeovil Town
Bromley
March 20, 2021
15:00
Aldershot Town
Boreham Wood
15:00
Altrincham
Dagenham & Redbridge
15:00
Barnet
Chesterfield
15:00
Bromley
Solihull Moors
15:00
Dover
Wrexham
15:00
Eastleigh
FC Halifax Town
15:00
Hartlepool United
Woking
15:00
Macclesfield Town
Maidenhead United
15:00
Notts County
Yeovil Town
15:00
Sutton United
Stockport County
15:00
Torquay United
King's Lynn Town
15:00
Weymouth
Wealdstone
March 27, 2021
15:00
Boreham Wood
Dover
15:00
Chesterfield
Weymouth
15:00
Dagenham & Redbridge
Torquay United
15:00
FC Halifax Town
Sutton United
15:00
King's Lynn Town
Eastleigh
15:00
Maidenhead United
Altrincham
15:00
Solihull Moors
Aldershot Town
15:00
Stockport County
Hartlepool United
15:00
Wealdstone
Notts County
15:00
Woking
Macclesfield Town
15:00
Wrexham
Bromley
15:00
Yeovil Town
Barnet
April 2, 2021
14:00
Aldershot Town
Stockport County
14:00
Altrincham
Yeovil Town
14:00
Barnet
Solihull Moors
14:00
Bromley
Wealdstone
14:00
Dover
FC Halifax Town
14:00
Eastleigh
Chesterfield
14:00
Hartlepool United
Dagenham & Redbridge
14:00
Macclesfield Town
King's Lynn Town
14:00
Notts County
Wrexham
14:00
Sutton United
Boreham Wood
14:00
Torquay United
Woking
14:00
Weymouth
Maidenhead United
April 5, 2021
14:00
Boreham Wood
Hartlepool United
14:00
Chesterfield
Dover
14:00
Dagenham & Redbridge
Aldershot Town
14:00
FC Halifax Town
Weymouth
14:00
King's Lynn Town
Altrincham
14:00
Maidenhead United
Eastleigh
14:00
Solihull Moors
Sutton United
14:00
Stockport County
Bromley
14:00
Wealdstone
Barnet
14:00
Woking
Notts County
14:00
Wrexham
Torquay United
14:00
Yeovil Town
Macclesfield Town
April 10, 2021
14:00
Aldershot Town
Yeovil Town
14:00
Altrincham
FC Halifax Town
14:00
Boreham Wood
Wealdstone
14:00
Bromley
Dagenham & Redbridge
14:00
Dover
Sutton United
14:00
Eastleigh
Woking
14:00
Hartlepool United
Notts County
14:00
King's Lynn Town
Chesterfield
14:00
Maidenhead United
Barnet
14:00
Solihull Moors
Macclesfield Town
14:00
Torquay United
Weymouth
14:00
Wrexham
Stockport County
April 13, 2021
18:45
Barnet
Dover
18:45
Chesterfield
Boreham Wood
18:45
Dagenham & Redbridge
Eastleigh
18:45
FC Halifax Town
Wrexham
18:45
Macclesfield Town
Hartlepool United
18:45
Notts County
Solihull Moors
18:45
Stockport County
King's Lynn Town
18:45
Sutton United
Torquay United
18:45
Wealdstone
Altrincham
18:45
Weymouth
Aldershot Town
18:45
Woking
Bromley
18:45
Yeovil Town
Maidenhead United
April 17, 2021
14:00
Barnet
Aldershot Town
14:00
Chesterfield
Bromley
14:00
Dagenham & Redbridge
Solihull Moors
14:00
FC Halifax Town
King's Lynn Town
14:00
Macclesfield Town
Torquay United
14:00
Notts County
Eastleigh
14:00
Stockport County
Maidenhead United
14:00
Sutton United
Altrincham
14:00
Wealdstone
Hartlepool United
14:00
Weymouth
Dover
14:00
Woking
Wrexham
14:00
Yeovil Town
Boreham Wood
April 24, 2021
14:00
Aldershot Town
Wealdstone
14:00
Altrincham
Barnet
14:00
Boreham Wood
Stockport County
14:00
Bromley
FC Halifax Town
14:00
Dover
Macclesfield Town
14:00
Eastleigh
Sutton United
14:00
Hartlepool United
Weymouth
14:00
King's Lynn Town
Dagenham & Redbridge
14:00
Maidenhead United
Woking
14:00
Solihull Moors
Yeovil Town
14:00
Torquay United
Notts County
14:00
Wrexham
Chesterfield
May 1, 2021
14:00
Altrincham
Notts County
14:00
Barnet
Dagenham & Redbridge
14:00
Dover
Bromley
14:00
FC Halifax Town
Stockport County
14:00
Hartlepool United
Chesterfield
14:00
King's Lynn Town
Maidenhead United
14:00
Macclesfield Town
Boreham Wood
14:00
Sutton United
Aldershot Town
14:00
Torquay United
Eastleigh
14:00
Wealdstone
Yeovil Town
14:00
Woking
Weymouth
14:00
Wrexham
Solihull Moors
May 3, 2021
14:00
Aldershot Town
Dover
14:00
Boreham Wood
King's Lynn Town
14:00
Bromley
Hartlepool United
14:00
Chesterfield
Torquay United
14:00
Dagenham & Redbridge
Woking
14:00
Eastleigh
Macclesfield Town
14:00
Maidenhead United
Wrexham
14:00
Notts County
Sutton United
14:00
Solihull Moors
Altrincham
14:00
Stockport County
Wealdstone
14:00
Weymouth
Barnet
14:00
Yeovil Town
FC Halifax Town
May 8, 2021
14:00
Altrincham
Eastleigh
14:00
Barnet
Notts County
14:00
Dover
Stockport County
14:00
FC Halifax Town
Boreham Wood
14:00
Hartlepool United
Maidenhead United
14:00
King's Lynn Town
? - ?
Solihull Moors
14:00
Macclesfield Town
Aldershot Town
14:00
Sutton United
Weymouth
14:00
Torquay United
Bromley
14:00
Wealdstone
Dagenham & Redbridge
14:00
Woking
Chesterfield
14:00
Wrexham
Yeovil Town
May 15, 2021
14:00
Aldershot Town
Hartlepool United
14:00
Boreham Wood
Wrexham
14:00
Bromley
Macclesfield Town
14:00
Chesterfield
Wealdstone
14:00
Dagenham & Redbridge
FC Halifax Town
14:00
Eastleigh
Barnet
14:00
Maidenhead United
Sutton United
14:00
Notts County
Dover
14:00
Solihull Moors
Woking
14:00
Stockport County
Torquay United
14:00
Weymouth
Altrincham
14:00
Yeovil Town
King's Lynn Town
May 22, 2021
14:00
Aldershot Town
Bromley
14:00
Chesterfield
Dagenham & Redbridge
14:00
Dover
Yeovil Town
14:00
Eastleigh
Boreham Wood
14:00
Macclesfield Town
Altrincham
14:00
Maidenhead United
FC Halifax Town
14:00
Notts County
Weymouth
14:00
Stockport County
Woking
14:00
Sutton United
Hartlepool United
14:00
Torquay United
Barnet
14:00
Wealdstone
? - ?
Solihull Moors
14:00
Wrexham
King's Lynn Town
May 29, 2021
14:00
Altrincham
Torquay United
14:00
Barnet
Sutton United
14:00
Boreham Wood
Maidenhead United
14:00
Bromley
Notts County
14:00
Dagenham & Redbridge
Wrexham
14:00
FC Halifax Town
Chesterfield
14:00
Hartlepool United
Dover
14:00
King's Lynn Town
Aldershot Town
14:00
Solihull Moors
Eastleigh
14:00
Weymouth
Macclesfield Town
14:00
Woking
Wealdstone
14:00
Yeovil Town
Stockport County